Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Władysława Szafera w Głubczycach



MEN WarszawaMRiRW WarszawaCDR BrwinówCKE WarszawaOKE WrocławKO Opole




Kontakt

[Rozmiar: 2451131 bajtów]
ZSCKR w Głubczycach
ul. Niepodległości 2, 48-100 Głubczyce
Sekretariat: tel./ fax: 077 485-30-11
Księgowość: tel. 077 485-28-85
adres e-mail: cku_zsr_glubczyce@wodip.opole.pl
Powrót do strony głównej
Szkoły wchodzące w skład
ZSCKR w Głubczycach
Technikum
w Głubczycach
[Rozmiar: 1273 bajtów]
Szkoła Policealna
w Głubczycach
[Rozmiar: 1273 bajtów]
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
w Głubczycach

Aktualności

Sekretariat

Dyrekcja

Nauczyciele

Administracja

Przetargi i ogłoszenia

Zapytania ofertowe

Internat

Biblioteka

Pedagog szkolny

Rada Rodziców

Samorząd Szkolny

Zespół d/s przeciwdziałania agresji w szkole

Statut szkoły


Historia szkoły

Patron

Osiągnięcia

Galeria "Rolniczaka"

Absolwenci


Szkolny Doradca Zawodowy

Bank Doradztwa Zawodowego

Niezbędnik gimnazjalisty

Pobierz dokument


Organizacja roku szkolnego

Plan lekcji

Praktyki

Stypendia

Informacje o klasach

Materiały egzaminacyjne
i informacje z poszczególnych przedmiotów

Dla maturzystów

Konkursy

Koła zainteresowań

Sport


Organizacja roku szkolnego

Informacje

Awans zawodowy

Matury

Egzamin z przygotowania zawodowego

Przydatne linki


Plan zjazdów

Terminy egzaminów

Informacje


Informacje


Informacje


Liceum Ogólnokształcące
dla Dorosłych


Starostwo Powiatowe

Urząd Miejski


Zobacz


[Rozmiar: 23174 bajtów]

bip

[Rozmiar: 542052 bajtów]

[Rozmiar: 23174 bajtów]

[Rozmiar: 17242 bajtów]

Baza dydaktyczna


[Rozmiar: 1296298 bajtów]

[Rozmiar: 1501442 bajtów]

[Rozmiar: 1459267 bajtów]

[Rozmiar: 1304651 bajtów]

[Rozmiar: 795291 bajtów]

[Rozmiar: 1476314 bajtów]

[Rozmiar: 1334195 bajtów]

[Rozmiar: 1471672 bajtów]

[Rozmiar: 336549 bajtów]

[Rozmiar: 1386967 bajtów]

[Rozmiar: 1440813 bajtów]

Osiągnięcia

[Rozmiar: 18431 bajtów]
UCZESTNICY I LAUREACI WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI
ROLNICZYCH NA SZCZEBLU OKRĘGOWYM I CENTRALNYM




1981 - Henryk Dzimiera
1988 - Arnold Czech
1988 - Krystian Ternka
1989 - Paweł Musioł
1990 - Mirosław Tołpa
1990 - Ireneusz Tarka
1991 - Ludwik Galli
1994 - Jacek Jakubczyński
1995 - Waldemar Antosz
1996 - Piotr Kogut
1996 - Jan Bryła
1998 - Wojciech Małysa
1998 - Damian Gazda
1998 - Iwona Kalita
1999 - Rafał Paleszczuk
2000 - Adam Zarada
2000 - Marcin Koza
2000 - Kornelia Kroczak
2001 - Dominika Malinowska
2001 - Michał Kukuczka
2002 - Katarzyna Niemczycka
2003 - Anna Sawczuk
2004 - Ewa Kukuczka
2004 - Katarzyna Szypuła
2005 - Joanna Kantor
2006 - Łukasz Redel
2006 - Piotr Zamojski
2008 - Wojciech Korszyłowski
2008 - Emilia Kantor
2008 - Wojciech Walaszek
2009 - Wojciech Korszyłowski
2009 - Paweł Szpak
2010 - Karol Sekieta
2011 - Rafał Tołpa
2011 - Dawid Żłobicki
2012 - Rafał Mormul
2013 - Andrzej Cisowski
2014 - Justyna Mróz

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH (BLOK: ŻYWIENIE CZŁOWIEKA I GOSPODARSTWO DOMOWE) odbywa się na terenie naszej szkoły od 1998 r. Organizatorami zawodów I stopnia (szkolnych) są nauczyciele przedmiotów zawodowych, którzy sprawują nadzór nad prawidłowym przebiegiem części pisemnej i praktycznej olimpiady. W zawodach biorą udział uczniowie najstarszych klas Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Zwycięzca kwalifikuje się do udziału w olimpiadzie okręgowej (II stopnia). Nasi uczniowie biorący udział w olimpiadzie osiągają bardzo dobre wyniki, czego dowodem są uzyskane przez nich wyróżnienia:

Rok 1998 - uczennica Iwona Kalita zajęła III miejsce w zawodach okręgowych XXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych i zakwalifikowała się do olimpiady centralnej gdzie uzyskała tytuł laureata.

Rok 2000 - uczennica Kornelia Kroczak brała udział w olimpiadzie okręgowej uzyskując wyróżniający wynik, na podstawie zaświadczenia została zwolniona z egzaminu zawodowego z oceną celującą.

Rok 2001 - uczennica Dominika Malinowska brała udział w olimpiadzie okręgowej uzyskując wyróżniający wynik, na podstawie zaświadczenia została zwolniona z egzaminu zawodowego z oceną celującą.

Rok 2003 - uczennica Anna Sawczuk brała udział w zawodach okręgowych XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Nysie, zajęła III miejsce. Wzięła udział w olimpiadzie centralnej gdzie uzyskała tytuł laureata.

Rok 2004 - uczennica Ewa Kukuczka brała udział w zawodach okręgowych XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, zajęła II miejsce, została finalistką olimpiady centralnej.

Rok 2005 - uczennica Joanna Kantor w zawodach okręgowych XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, zajęła IV miejsce.

Rok 2006 - uczeń Łukasz Redel w XXX Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, zajął II miejsce, a Piotr Zamojski IV. Obaj uczniowie zostali laureatami XXX Olimpiady Centralnej Wiedzy i Umiejętności Rolniczych i zwolnieni z egzaminu zawodowego z wynikiem 100%.

Rok 2008 - uczeń Wojciech Korszyłowski w XXXII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został laureatem w bloku - mechanizacja rolnictwa, natomiast Emilia Kantor i Wojciech Walaszek zostali finalistami w bloku - żywienie człowieka i gospodarstwo domowe. Cała trójka została zwolniona z egzaminu zawodowego cz. pisemnej z wynikiem 100%.

Rok 2009 - uczeń Wojciech Korszyłowski w XXXIII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został laureatem w bloku - mechanizacja rolnictwa, natomiast Paweł Szpak został finalistą w bloku - produkcja zwierzęca. Obydwoje zostali zwolnieni z egzaminu zawodowego cz. pisemnej z wynikiem 100%.

Rok 2010 - uczeń Karol Sekieta w XXXIV Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został finalistą w bloku - mechanizacja rolnictwa.

Rok 2011 - uczeń Tołpa Rafał w XXXV Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został finalistą w bloku - produkcja roślinna.

Rok 2011 - uczeń Żłobicki Dawid w XXXV Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został finalistą w bloku - mechanizacja rolnictwa.

Rok 2012 - uczeń Mormul Rafał w XXXVI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został finalistą w bloku - mechanizacja rolnictwa.

Rok 2013 - uczeń Cisowski Andrzej w XXXVII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, został finalistą w bloku - mechanizacja rolnictwa.

Rok 2014 - uczennica Justyna Mróz w XXXVIII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, została finalistką w bloku - agrobiznes.

Osiągnięcia

[Rozmiar: 18431 bajtów]
III POWIATOWY KONKURSU POLONISTYCZNY
DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH





2011 - I miejsce zajęli: Natalia Marko, Klaudia Kramarczyk i Marcin Pabian

Osiągnięcia

[Rozmiar: 18431 bajtów]
KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH "POLSKA ZA STERAMI UNII EUROPEJSKIEJ"



2011 - II miejsce: Marcin Beleć



Galeria dyplomów


[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]










































[Rozmiar: 88916 bajtów]